LOTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Middle Earth-LOTR
 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Napadi na Assassins Creed - ex Tyrano

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Svrco

Svrco


Broj komentara : 78
Join date : 2008-10-31
Mjesto : Sarajevo

Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano Empty
KomentarNaslov komentara: Napadi na Assassins Creed - ex Tyrano   Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano EmptyTue Nov 18, 2008 10:36 pm

Zanima me sta mislite da li je ispravno sto je Tyrano na nasoj black list i da li ga trebamo napadati???

Razloge zasto je to tako mozete naci ovdje: https://middle-earth-lotr.bosnianforum.com/lanovi-f3/ex-clanovi-prstenove-druzine-t35.htm

PLS iznesite svoje misljenje!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
Gost
Gost




Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napadi na Assassins Creed - ex Tyrano   Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano EmptyThu Nov 20, 2008 3:42 pm

Pa po meni to je ispravno.Ipak stvarno je bilo bezobrazno od njega da se preko kružnih poruka svađa sa mup-om.A da se vrati u savez mislim da je prerano.Treba njega još napadati nek vidi da se ne treba zamjeriti sa LOTR savezom. affraid
Na vrh Go down
Gost
Gost




Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano Empty
KomentarNaslov komentara: Da i ja nešto kažem o ovoj temi...   Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano EmptySat Nov 22, 2008 1:11 am

a i nije me bilo neko vrijeme.... Uglavnom... Ja sam jedan od onih MOŽDA i rijetkih miroljubivih tipova koji, unatoč svemu, ipak vidim uvijek nešto dobro u ljudima.... daleko od toga da je neoprostivo ponašanje Tyrana.... ali smatram da ga možda nebi trebali više napadati... Možda je shvatio da se ne treba zezati... ALI Pošto je odmah u otišao u drugi savez i obzirom da vjerovatno ima jako loše mišljenje o nama možda i samo jedva čeka da se razvije pa da napada redom.... eto... Sad kad sam to ovako napisao, ispada da NE ZNAM ni ja šta učiniti... Ali jedno ipak znam.... Natad u savez mu ne treba nikad više dati dozvolu... Imao je priliku... A ja ne vjerujem u druge šanse.... Ovo sad što ću reći vrijedi za sve u životu... OSOBA SE JAKO JAKO JAKO JAKO TEŠKO MIJENJA... MOŽE PRIKRIVATI ONO ŠTO STVARNO JEST, ALI SE PROMIJENITI U POTPUNOSTI NE MOŽE... Eto, toliko od mene o ovome za sda.... POZDRAV
Na vrh Go down
Svrco

Svrco


Broj komentara : 78
Join date : 2008-10-31
Mjesto : Sarajevo

Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napadi na Assassins Creed - ex Tyrano   Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano EmptySat Nov 22, 2008 1:46 am

Ja ne znam odakle uopste ovo da hoce da se vrati u nas savez. Amandil da li ti znas nesto sto mi ne???? Uglavnom kako god ja sam PROTIV. I slazem se s dinom: Vuk dlaku mijenja, ali cud nikada clown clown clown
Na vrh Go down
Lea




Broj komentara : 5
Join date : 2008-11-04

Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napadi na Assassins Creed - ex Tyrano   Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano EmptySat Nov 22, 2008 1:58 am

ja se slažem da bi ga trebali napadati,ipak je izigrao naše povjerenje,svi su mu pomagali,al on je bio pretvrdoglav...
Na vrh Go down
Nena

Nena


Broj komentara : 16
Join date : 2008-10-31
Age : 36

Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napadi na Assassins Creed - ex Tyrano   Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano EmptySat Nov 22, 2008 2:12 am

Eh ovako da i ja iznesem svoje misljenje...
Mislim da je ispravno sto je Tyrano, il kako se vec sada zove, na black listi... sam je to htio, sa svojim provokacijama i onakvim kruznim porukama... opet smo bili tolerantni, i milion puta si ga Svrco upozorila, al on je nastavljao... Mislim da ga treba i dalje napadati, (ja da sam mu blize i ja bih ga napadala)... i jos nesto, sto se tice povratka u savez, to ne bi trebalo dolaziti u obzir, jer bi opet mogao da nas iskoristi... et toliko od mene... pozZ

Svrco (citat):
Zanima me sta mislite da li je ispravno sto je Tyrano na nasoj black list i da li ga trebamo napadati???

Razloge zasto je to tako mozete naci ovdje: https://middle-earth-lotr.bosnianforum.com/lanovi-f3/ex-clanovi-prstenove-druzine-t35.htm

PLS iznesite svoje misljenje!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
Gost
Gost




Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napadi na Assassins Creed - ex Tyrano   Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano EmptyMon Dec 08, 2008 12:46 pm

Ceko sam dosta vremena da napisem komentar jer sam ocekivo da ce Car prije mene napisat kako je "tacno" pocelo, al to se nije desilo pa sam se obratio Tyranu koji mi je isprico svoj dio price. Poslo sam poruku i Caru al on nije odg. na nju.
Ako je istina da je Car njega prvi poceo zafrkavat onda mislim da bi mu trebali oprostit jer je odlucio da ne suti te da uzvrati istom mjerom.
Postoji jos jedan razlog zbog kojeg sam ja odlucio vise da ga nenapadam a to je sto navija za Inter Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Napadi na Assassins Creed - ex Tyrano   Napadi na  Assassins Creed - ex Tyrano Empty

Na vrh Go down
 
Napadi na Assassins Creed - ex Tyrano
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
LOTR :: IKARIAM :: Trenutna desavanja-
Idi na: